دانتیو

آموزش وردپرس - مقدماتی

با دوره مقدماتی آموزش وردپرس به صورت عملی یاد بگیرید و با بخش های اصول اولیه راه اندازی و استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شوید .

رایگان :)
آموزش وردپرس - مقدماتی

اشتراک گذاری:

توضیحات

با دوره مقدماتی آموزش وردپرس به صورت عملی یاد بگیرید و با بخش های اصول اولیه راه اندازی و استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا شوید .

 

وردپرس چیست؟

وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوا متن باز و رایگان است که شما می توانید با استفاده از آن، انواع سایت را راه اندازی کنید. وردپرس، به دلیل متن باز بودن و امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می دهد و همین طور، سادگی استفاده از پنل مدیریت یا داشبورد، توانسته سهم بالایی از بازار استفاده از سیستم های مدیریت محتوا را به خود اختصاص دهد. همچنین، به دلیل استفاده بسیار بالا از این سیستم مدیریت محتوا، برنامه نویسان بسیاری نسبت به پیاده سازی افزونه ها و قالب های مختلف برای این سیستم مدیریت محتوا اقدام کرده اند که همین باعث استفاده بیشتر از وردپرس شده است.

پیش نیازهای دوره

شما بدون هیچ پیشنیازی صرفا همین که کار با کامپیوتر را بلد باشید میتوانید این مهارت را در کمترین زمان ممکن یادبگیرید و برای خودتان و کارفرما سایت طراحی کنید

 

چرا به دوره آموزش وردپرس نیاز داریم ؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قدرتمند و محبوب است. از مزایای استفاده از وردپرس می توان به راه اندازی یک وب سایت در کمتر از ۱۰ دقیقه و وجود افزونه ها و قالب های فراوان رایگان و پولی اشاره کرد .

وردپرس یکی از کامل ترین و قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا موجود در بازار است که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا به راه اندازی انواع گوناگونی از وبسایت و وبلاگ بپردازید.

دیدگاه و پرسش

هنوز دیدگاهی ثبت‌نشده
تکمیل ضبط
5 از 4 رای
مدت دوره 02:19:54
تعداد جلسات: 15
نوع دوره: رایگان
آخرین آپدیت: 1401-09-07
رضا اکبری
:: مدرس دوره

کاملا آشنا به زبان های برنامه نویسی وب : HTML۵, CSS۳, Javascript, PHP,Less, Jquery, Git کاملا مسلط به مدیریت محتوای وردپرس (Wordpress)